Головна

977

14232

03259

Компанія "ТОНІ-ФАРМ" вітає вас на своєму офіційному сайті те бажає вам здоров’я. Ми виробляємо та реалізуємо дієтичні добавки на основі рослинної сировини у формі фіто чаїв під власними брендами (торговими марками). Наша продукція покликана покращити якість життя кожної людини за допомогою корисних природних компонентів.

Наші перші бренди – торгова марка "Ласточка" та  торгова марка «Lietajuca lastovichka» міжнародної реєстрації були зареєстровані в Україні ще у 2005 році. Фіточаї цих брендів можна було побачити в аптеках, магазинах правильного харчування та товарів для здоров’я.

У 2010 році було засновано компанію «ТОНІ-ФАРМ» для виробництва та  продажу дієтичних добавок. За ці роки ми отримали досвід, поповнили асортимент новими продуктами, отримали права на нові торгові марки, зокрема: «СИЛА ТИГРА», «ЛАСТІВКА», «ЧОРНИЙ ДРАКОН», «ЛЮШАНЬДЗЮ».

Для сумісного просування на ринку продукції, яку ми виробляємо, було зареєстровано об’єднуючий бренд наших фіто чаїв – торгова марка "ФЕЙ-ЯНЬ  FEIYAN". Нею маркується вся наша продукція, яка завоювала довіру споживачів.

Що таке дієтичні добавки?

Дієтичні добавки у формі фіточаїв – це трав’яні комплекси, які вживають для наповнення організму корисними й необхідними речовинами.

Фіточаї не є лікувальними засобами. Їх використовують як додатковий засіб отримання вітамінів, мікроелементів та інших важливих для здоров’я речовин. Приймати дієтичні добавки слід залежно від проблеми. Проте їх вживання не замінює використання ліків. Перед їх прийманням важливо отримати консультацію лікаря.

456456456  13456787

Асортимент нашої продукції:

В асортименті компанії "ТОНІ-ФАРМ" продукція 5 основних брендів фіточаю:

  • "Ластівка®" для схуднення. Доступний, ефективний фіточай для контроля ваги у 6 смакових варіантах: ананас, імбир, лісові ягоди, малина, манго та екстра (з каркаде). 
  • "Літаюча ластівка®" фіточай для схуднення преміум-класу. На вибір 8 смаків: класичний, око дракона (плоди лонгану), ананас, суниця, імбир, лимон, яблуко та екстра (посилена дія).
  • "Чорний дракон®" суперспалювач жиру. Унікальний фіточай для схуднення, який не має небажаної послаблюючої дії. У складі напівферментований чай із сімейства улун. Окрім ефекту схуднення, додасть бадьорості та підримає ваш життєвий тонус.
  • "Люшаньдзю®" дієтичний чай краси. Свою назву він отримав за здатність, окрім ефекту схуднення, прияти покращенню стану шкіри. Регулярний прийом фіточаю нормалізує вагу та сприяє омолодженню організму.
  • "Сила тигра®", фіточай для чоловічого здоров’я. Містить маньчжурську аралію, рейманію, імбир, лакрицю. Імператори Стародавнього Китаю використовували цей напій для набуття «вічної сексуальної молодості».

Наші принципи

  • Якісна сировина. Для виготовлення фіточаїв ми використовуємо тільки рослинну сировину. Сировина проходить всебічний контроль якості до того, як потрапити в готовий продукт.
  • Вироблення інноваційного і якісного продукту. Технології дозволяють виробнику контролювати процес приготування фіточаїв на кожному етапі.
  • Дієтичні добавки відповідають національним стандартам якості. Безпека та якість підтверджені висновками санітарно-епідеміологічних експертиз МОЗ України.
  • Поруч із новітніми технологіями ми зберігаємо старовинні рецептури Давнього Китаю, які актуальні й досі.
  • Ми утримуємо доступні ціни для наших споживачів без зниження якості та безпечності продукту.

У нас можна придбати чаї як в роздріб для особистого використання так і зробити гуртове замовлення для вашого бізнесу. Переходьте в каталог або зв’яжіться з нами та обирайте корисні фіточаї.