Головна

13

23

 

Фіточаї вже давно і міцно утвердилися в раціоні харчування українців. З їх допомогою можна привести в порядок організм і усунути деякі недоліки здоров'я (звичайно, не забуваючи про лікаря) при цьому насолодитися вишуканим смаком напою. На сайті lastochka.ua ви можете ознайомитися з фіточаями ТМ Ластівка, Летюча ластівка, Сила тигра, Чорний дракон суперспалювач жиру, Люшаньдзю. Придбати ж ви їх можете в партнерських інтернет-магазинах або в мережі роздрібних аптек за максимально низькою ціною. Адже компанія Тоні-Фарм розробила чаї різних цінових категорій, щоб задовольнити потребу максимальної кількості споживачів. Зауважте, що при цьому якість продукції завжди на вищому рівні. 12 років на ринку дієтичних добавок тільки підтверджують написане вище.

Чаї, представлені на сайті, виготовляються тільки з високоякісних трав, що закуповуються у перевірених постачальників, і за рецептурою Китаю. Це підтверджує повний пакет документів: від технічних умов до сертифіката якості на готову продукцію. Ми повністю несемо всю відповідальність за продукцію. Кожна партія оригінальних фіточаїв має свій сертифікат підтверджує справжність і якість. Зараз на ринку існує безліч підробок і варіацій на наші торгові марки, але вони крім назви, нічого спільного не мають з оригіналом. Будьте обережні і уважно вивчайте підтверджуючі документи, а ще краще зателефонуйте за номером зазначеному на сайті, і менеджер з задоволенням, проінформує вас про всі нюанси.

Дієтичні добавки, такі як фіточаї, при дотриманні правил їх прийому, принесуть тільки користь вашому здоров'ю. Вони не є лікарським засобом, але з їх допомогою вам буде набагато зручніше і простіше контролювати вагу і тримати себе в тонусі. Повністю екологічно чистий продукт, який крім свого основного призначення ще й чудово втамовує спрагу, відновлює сили і допомагає розслабитися і привести думки в порядок. Чашечка чаю завжди вірне рішення в будь-який заплутаної ситуації. Особливо якщо це фіточаї від виробника Тоні-Фарм.

Різноманітність смакових добавок розширює коло наших клієнтів практично до безкінечності. Адже з таким широким асортиментом можна догодити практично будь-якому гурману. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з оптовими покупцями. Тому завжди відкриті для нових угод. Телефонуйте на номери, зазначені на сайті і вам дадуть найбільш широкі відповіді на всі ваші запитання.

Компанія Тоні Фарм - Почни змінюватися зараз!