Фіточай “Ластівка®” Лісові ягоди

ЛІСОВ_ЯГОД

Склад: Сени олександрійської лист (Senna alexandrina) – 30,0 %, крушини ольховидної кора (Frangulae alni) – 30,0 %, суміші лісових ягід (малини звичайної плоди (Rubus idaeus) - 50,0 %, чорниці звичайної плоди (Vaccinium myrtillus) – 25,0 %, суниці лісової плоди (Fragaria vesca) – 25,0 %) – 15,0 %, брусниці звичайної лист (Vaccinium vitis idaea) – 15,0 %, чаю зеленого китайського лист (Thea sinensis) – 10,0 %

Фіточай “ЛАСТІВКА®" лісові ягоди - натуральний продукт, до його складу входять трави, дія яких перевірена народною медициною.

Сени листя (Senna alexandrina) є джерелом антраглікозидів, флавоноїдів (ізорамнетін, кемпферол, кемпферін) органічних кислот (лінолева, стеаринова, пальмітинова та ін.), а також фітостеринів, полісахаридів. Наявність листя сени надає фіточаю антитоксичну і проносну дію, яка обумовлена вмістом антраглікозидів у хімічному складі листя сени. Ці речовини, розпадаючись в шлунково-кишковому тракті, викликають посилення моторики товстого кишківника. Проносна дія проявляється через 6-8 год після прийому. На відміну від інших рослинних проносних, сена зазвичай не викликає больових відчуттів. Сена не містить гірких і дубильних речовин, внаслідок чого не підвищує апетиту і не викликає запору.

Кора крушини ольховидної застосовується для нормалізації роботі шлунково-кишкового тракту з метою схуднути чи просто очистити кишківник. Крушина надає м'яку проносну дію. Потрапляя в кишківник у вигляді відвару або настою, крушина перешкоджає всмоктуванню рідини слизовою оболонкою товстої кишки, завдяки чому вміст кишківника розріджуються і з легкістю виводиться з організму. Таким чином, за рахунок очищення кишківника, відбувається зниження ваги. Важливим є те, що крушина не дратує слизову оболонку, що дозволяє приймати її при різних станах ШКТ.

Китайський чай має у своєму складі багато корисних речовин: алкалоїди (кофеїн, теофілін, теобромін), дубильні речовини, флавоноїди (рутин, кверцетрин), сапоніни, вітаміни (аскорбінову кислоту (вітамін С), вітаміни В1, В2, К, В3, В5, Р, РР), етерну олію, органічні кислоти (пантотенову,  нікотинову). Відвар зеленого чаю має протимікробну активність, застосовується при дизентерії, колітах, ентероколітах, диспепсії; допомагає виводити з організму радіоактивний стронцій.

Листя брусниці містять глюкозиди, арбутін і флаванол, значну кількість дубильних речовин, винні кислоти, тому застосовуються як сечогінний засіб при каменях нирок, жовчного міхура, а також при ураженнях печінки, а також як в’яжучий засіб для шлунка (у вигляді чаю). У складі фіточаю пом’якшують дію основних компонентів, сприяють сечоутворенню та виведенню зайвих речовин з організму, виявляють оздоровчу дію.

Малини звичайної плоди, чорниці звичайної плоди та суниці лісової плоди покращують смакові властивості чаю та відіграють свою роль у загальній дії на організм, Суміш лісових ягід не тільки приємна на смак, а й дуже корисна, завдяки тому, що в них концентруються різні макро і мікроелементи, наприклад: калій, фосфор, магній, марганець, кобальт, мідь та залізо у значно більших концентраціях та процентних співвідношеннях, ніж в садових ягодах. Лісові ягоди – джерело вітамінів, тому надають неоціненну допомогу в період авітамінозів. Крім того, ягоди сприяють нормалізації травлення, збуджують апетит. Завдяки високому вмісту заліза, лісові ягоди стимулюють функції кровотворення. Пектинові речовини, якими також багаті лісові ягоди, зв’язують токсини і солі важких металів, а також прискорюють процеси виведення шлаків з організму. Органічні кислоти, що містяться в лісових ягодах, здатні розчиняти деякі види каменів.

 

Фіточай “ЛАСТІВКА®" лісові ягоди розроблений спеціально для людей, які контролюють вагу. Це унікальний продукт, який забезпечує поступове зниження ваги без критичних побічних дій. Крім зниження ваги, очищує ваш організм від шлаків. Чай дуже приємний на смак. Ви можете приймати його, як звичайний чай. Після того, як ви пройдете 10-денний курс прийому чаю, слід зробити перерву на 5 днів. Продовжувати прийом фіточаю “ЛАСТІВКА®" лісові ягоди потрібно 2-3 місяці. Вже після одного курсу ви відчуєте, що стан вашого організму істотно покращиться. Надалі буде відбуватися зниження ваги за рахунок зменшення жирового прошарку, який утворюється під шкірою та навколо внутрішніх органів.

Харчова ( поживна) цінність 100 г білки – 0,5 г, жири – 0,4 г, вуглеводи – 2,4 г,

Енергетична цінність (калорійність) 100 г: 15,4 ккал.

Спосіб приготування: 1 фільтр-пакет або 1 чайну ложку суміші покласти в посуд, залити 200 мл перекип'яченої води (85 °С – 95 °С), накрити кришкою, настоювати 3-5 хв., процідити. Цукор або мед додавати за смаком.

Застосування: дорослим 1 склянку (200 мл) теплого настою пити на ніч. Курс застосування 2-3 місяці за схемою: 10 днів вживання фіточаю, 5 днів перерва і т.д.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем

Протипоказання: діти до 14 років, вагітні, жінки, що годують немовля, індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Гострі кишкові захворювання.

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25 0С, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску: фільтр-пакети з масою нетто 1,5 г ± 7,5 % (по 20 фільтр-пакетів у пачках картонних)

Без ГМО. Радіологічний контроль гарантовано.

 

Не є лікарським засобом